10 nowych inspiracji #103

Dzień dobry w poniedziałek! Mam nadzieję, że mimo black friday i black weekend, macie co jeść i nie siedzicie w pracy o suchym pysku. Jeśli tak – zróbcie sobie kawę. Nawet bez kasy trzeba zacząć tydzień z klasa. 😀

A teraz coś fajnego, ważnego, inspirującego.

 1. Ten mem zrobił mi cały tydzień. Nie jestem w stanie przestać się śmiać. Mariah Carey, to się nazywa #worklifebalance.
 2. Mother-life balance! Co to jest? Od dziś mogę śmiało napisać, że to nowa idea, nowa strona internetowa i nowa fajna inicjatywa.
 3. Salt fat acid heat. Program dokumentalny o jedzeniu. Oglądam z Inulą. Najbardziej lubimy to o tłuszczu. 🙂
 4. Znam Ewę z internetów, jak zaczęłam pisać bloga, Ona także miała swoje miejsce w sieci. Także znamy się… internetowo. A teraz Ewa potrzebuje pomocy. To bardzo silna babka, ale każdy potrzebuje czasem turbodoładowania i pomocy. Wesprzyjcie Ewę tutaj!
 5. Jest już trailer nowego Króla Lwa. Przyznam, że wątpiłam… nie umiałam sobie wyobrazić, jak to będzie wyglądało. A teraz nie mogę doczekać się premiery!
 6. Idą święta, na pewno macie całą listę rzeczy do kupienia. Te puzzle to inspiracja. Bardzo podoba mi się ich nie-puzzlowy kształt.
 7. Boisz się? Ja też. Nie tylko ja zresztą. Przeczytaj o tym, o strachu dzień po dniu.
 8. Baśka była w Pytaniu na Śniadanie! Co za klasa, co za wdzięk, co za gen i włos Krystyny Loski!
 9. Podoba mi się ten kominek. Prosta forma, ale nie potrzeba esów-floresów. 10 na 10.
 10. Czasem miałabym ochotę chodzić wciąż w tym samym. Minimalistycznym, zwykłym, jednokolorowym. Już mi się chyba odwidziało kolorowe ubieranie. Najchętniej chodzę w dresach. Ale gdybym tylko dobrze wyglądała w takiej sukience, nosiłabym ją co dzień.

 

________________________________________________________

Hello!

Słuchaj! 🙂

Jedną z większych przyjemności blogera jest kontakt z Czytelnikami. Trochę tu nas jest, nie znam jednak wszystkich. Jeśli jesteś tutaj po raz kolejny, to znaczy, że trochę się już znamy i lubisz mnie czytać. Mam więc prośbę – poznajmy się, skomentuj wpis i pogadajmy. 😉

Jeśli ten wpis Ci się spodobał i czujesz, że spodoba się też Twoim znajomym – będę wdzięczna, jeśli udostępnisz go na Facebooku.

Bardzo rozmowna jestem też na Instagramie. Rozkręcam się na Instastories (powoli, ale jednak), bywam też namiętnie na moim fanpage’u, a także na grupie ,,Bój się i działaj’’.

Let’s talk!

PS Dobrego dnia! 🙂

 

 

 

12 komentarzy

 1. Hmmm….A dlaczego miałabyś źle wyglądać w tej czarnej sukience?? Ja się ostatnio bardzo zdziwiłam jak w przypływie emocji zamówiłam sobie przez Internet spodniczkę (zazdrościłam mojej przyjaciółce że może taką nosić i byłam przekonana, że ja będę w takiej wyglądać okropnie). Jakież było moje zdziwienie kiedy dotarła do mnie i ją przymierzyłam! Także jeśli nie przymierzyłaś i tylko wydaje Ci się, że będziesz źle wyglądać, to szybko taką zamawiaj, żeby się przekonać;) uwielbiam Twoje inspiracje! Mariah wysłana już do wszystkich moich ukochanych dziewczyn, żeby “zrobić im dzień” ;))

 2. Ach, sukienka cudo! Niech no tylko przestanę karmić piersią, bo teraz jednak słabo by było podciągać tak całą do góry 🙈 A mother-life-balance to jest genialne hasło i zaraz sobie wymyślę, co w tym tygodniu zrobię, żeby osiągnąć ten stan 😉

 3. Zwiastun Króla Lwa mjażdży! 🙂 Ale, ale! Będzie jeszcze filmowa wersja Alladyna i Dumbo według Tima Burtona. 2019 szykuje się nieźle! Odnośnie puzzli, kupiłam sobie ostatnio 1000 elementów z Disneya, Piękna i Bestia. Są przepiękne, starannie wykonane, marka to Shmidt. No co? W końcu jakiś relaks też mi się należy. 😀

  Pozdrawiam!

 4. Też czytam i też lubię, ale zawsze po cichu, bo w pracy 😉 Dobra robota. Czytam tu, oglądam na Insta, słucham na Instastories 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *